test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Telepraca - zalety

    Od jakiegoś czasu telepraca stała się nową formą umożliwiającą zarabianie pieniędzy. Ludzie, którzy do tej pory nie mogli korzystać z dobrodziejstw zdalnej pracy dziś mają taką możliwość dzięki technice i to nie tylko informatycznej. 

    Telepraca daje możliwość pracy w domu i zajmowanie się całą papierologią firmy, lub innymi aspektami działalności gospodarczej. Telepraca jest w szczególności mile widziana przez matki wychowujące dzieci, które mogą zajmować się swoimi pociechami jednocześnie w miarę możliwości nie rzucać całkowicie pracy.

Telepraca niekoniecznie musi być wykonywana w zakresie całego etatu. Możliwe jest przecież przejęcie części tylko obowiązków a resztę zostawienie komuś z firmy. Dla matki wychowującej dziecko może to i tak być dobra decyzja, gdyż pomimo tego, iż prawdopodobnie zarobi mniej niż stacjonarnej pracy to jednak dzięki pracy w zaciszu domowym nie będzie musiała:

W niektórych warunkach uwzględniając wspomniane powyżej koszty czasowe i finansowe dojazdów, oraz to, że dziecko by trzeba było zostawić z niańką, którą też z reguły trzeba opłacić to mogłoby się okazać, że wcale tak dobrze finansowo by ta kobieta nie wyszła gdyby poszła na cały etat do pracy.
Ciekawe produkty

Innowacja albo śmierć. Bij swoje rekordy w życiu i w pracy 29,90 zł
Jak zwyciężać w pracy 39,00 zł
Jednominutowy menedżer. Równowaga życia i pracy 19,90 zł
Podobne tematy

Własny biznes czy etat?
Czy praca na etacie jest jeszcze tak lukratywna?
Niebezpieczeństwo dobrej pracy - dobra praca niekiedy wróg wolności
Dobra praca a wolność finansowa
Różnice etat - własna działalność
Spółka czy współpraca
Praca w domu - praca przez Internet

Różne
Literatura biznesowa








lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com