test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Cashflow 101 - gra ekonomiczna

    Gra Cashflow 101 to ekskluzywna gra ekonomiczna dostarczająca wielu emocji i sporej dawki zabawy jednocześnie ucząc graczy zasad, które w realnym świecie wielu czynią bogatymi. Naucz się budować rurociąg a nie nosić wiadra z wodą...

cashflow1_101.jpg
Cena: 397,01 zł


    Gra choć może do najtańszych nie należy to jednak dzięki niej mam do zaproponowania odwiedzającym mnie  znajomym dużą porcję ciekawej i inteligentnej rozrywki jednocześnie ucząc się i ich mentalności bogatego.

Dzięki Cashflow 101 niejedną godzinę spędziłem ze znajomymi na pożytecznej rozrywce. Ta ekonomiczna gra to wyśmienita zabawa połączona ze zdobywaniem wiedzy i doświadczenia.

Na czym Cashflow polega i czego mogę się z niej nauczyć?


Film Flash pochodzi ze strony Bogatyojciec.pl.

Co zyskujemy grając w Cashflow 101?

     Gra nie dość, że ukazuje sedno biznesu i inwestowania to dodatkowo zawzięci gracze mają szanse na wpojenie tych ogromnie ważnych zasad w swoje myślenie a to już krok ku temu, by zacząć je stosować w realnym życiu. Nie wystarczy przecież zasady znać, trzeba jeszcze zacząć myśleć tymi kategoriami i zacząć działać. Trzeba wyrobić sobie nawyk. Praktycznie każdy przedsiębiorca, inwestor czy nawet polityk powinien te zasady znać i je stosować. Gra uczy mentalności jak zaprząc systemy, biznesy, inwestycje do ciężkiej pracy zamiast samemu ciężko pracować.

   Gdy uda nam się te zasady urzeczywistnić w swoim własnym świecie wówczas możemy mieć dużą dawkę pewności, że uda nam się wyjść z wyścigu szczurów i cieszyć się wolnością finansową. Po kilku sesjach gry w tą grę powinniśmy dotrzeć do sedna sprawy i stwierdzić to co sam dawno temu stwierdziłem, że te zasady są tak proste, że aż dziwne, że się je tak rzadko stosuje w życiu.

Te zasady są tak proste jak prawa fizyki. Wstawiamy dane do wzoru i otrzymujemy poprawny wynik. Oczywiście w życiu jest wiele czynników zewnętrznych czy wewnętrznych, które mogą zaburzać wynik, ale ważne jest by poznać sedno ekonomi.

Grając w tą grę i rozumiejąc jej zasady można z łatwością ocenić działania firmy, czy innych ludzi pod względem finansowym. Można również ocenić sytuację wielkiego przedsiębiorstwa czy nawet danego państwa.

Te zasady są tak proste, ale tak mało powszechne i tak mało rozumiane.

Ucząc innych sami zaczynamy więcej rozumieć
    Gdy zapraszamy znajomych na sesję z grą Cashflow 101 to oprócz zabawy i uczenia innych sami możemy wiele skorzystać. Gdy tłumaczymy innym jak stać się bogatym sami dodatkowo możemy wiele przy tym zrozumieć i przemyśleć. Pamiętam jak znajoma opowiadała, że tłumaczyła komuś zadanie z matematyki i jak skończyła to stwierdziła, że w końcu sama to zrozumiała.
Tak to często jest w życiu, że podczas tłumaczenia komuś czegoś sami musimy się mocno skoncentrować na tym i dzięki temu potencjalnie możemy wiele się nauczyć.
Zobacz opis gry u producenta: Gra Cashflow

Ciekawe produkty

Dodatek gratis! Kolejna wspaniała teoria marketingowa 38,85 zł
Podobne tematy

Przyczyny dlaczego Cashflow może nie działać w rzeczywistym świecie?
Co zyskam grając w grę Cashflow 101
Co jest najważniejsze w grze Cashflow 101?
Strategia w grze Cashflow 101
Ogólne zasady gry Cashflow 101
Wnioski z grania w grę Cashflow 101
Łatwa edukacja poprzez grę Cashflow 101

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com