test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Karta kredytowa – oferta hipermarketów

     Większość marketów i hipermarkety prowadzą własne usługi finansowe w zakresie kredytowania swoich klientów i ich zakupów.

    Z uwagi na to, że wydawana karta uprawniająca do kredytowania zakupów jest niczym innym jak kartą kredytową, obsługiwana jest przez banki posiadające ze sklepami wielkopowierzchniowymi umowy.

Karta kredytowa upoważnia do zakupów na raty, zwykle bez odsetek, a także do płatności we wszystkich punktach handlowych, poboru gotówki w bankomatach w kraju i za granicą, a dodatkowo najczęściej markety posiadając program lojalnościowy ustanawiają kartę za kartę klienta nabijając punkty za wykonane zakupy w swoich sklepach i partnerów programu.

Oferta finansowa uatrakcyjnia ofertę handlową sklepu, zwłaszcza iż wydawana jest wszystkim zainteresowanym bez zbędnych formalności, wystarczy oświadczenie i posiadanie wpisy w BIK. Nie ma przeszkód dla klienta w posiadaniu wielu kart różnych sklepów, z różnym limitem kredytowym. Limit kwoty kredytu zależny jest od posiadanej zdolności kredytowej, która to szacowana jest uwzględniając dane klienta, jego oświadczenie o stanie majątkowym, dochodach i wykonywanej pracy.

Ciekawe produkty

Analiza kredytu, czyli - jak się nie dać oszukać! 14,00 zł
Podobne tematy

Kredyt hipoteczny - kredyt mieszkaniowy
Kredyt hipoteczny - płacić mniej
Czym kierować się biorąc kredyt
Kredyt hipoteczny porównanie - wybierz najlepszy kredyt hipoteczny
Masz wielką zdolność kredytową? Bój się jeszcze bardziej!
Pętla kredytowa - co zrobić? - Jak wyjść z pętli kredytowej?
Zakup mieszkania - kredyt hipoteczny

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com