test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Kredyt hipoteczny porównanie - wybierz najlepszy kredyt hipoteczny

    Kredyt hipoteczny - porównanie ich jest sprawą ważną dla każdego, kto chce wziąć najtańszy kredyt hipoteczny. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ teraz waży się los naszej rodziny, nas samych i to długoterminowo.

     Warto poświęcić trochę swego czasu na to by porównać wiele kredytów i wybrać ten najlepszy w danej chwili. Może nie jest to takie proste, lecz warto się trochę pomęczyć teraz niż płacić przez 20-30lat dużo droższy kredyt. Taka inwestycja może się szybko zwrócić. Dlatego jeśli chodzi o kredyt hipoteczny porównanie ofert wielu banków jest rzeczą niemal obowiązkową. No chyba że nie zależy nam na własnych pieniądzach a tym samym naszej pracy.
Czasem może pojawić się problem, bo rzeczywiście możemy nie mieć czasu, nie możemy wziąć urlopu a przy okazji nie znamy się na temacie i myślimy, że trzeba siedzieć tygodniami, żeby znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny. No cóż można i tak myśleć... Wystarczy sobie to porównać do tego, że za telewizorem, czy innymi gadżetami możemy chodzić czytać godzinami itp. Gdy jednak chodzi o dużo większe pieniądze to możemy się próbować wykręcić, że brak nam na to czasu. No ale dobrze przyjmujemy, że rzeczywiście nie mamy czasu by wyszukać tani kredyt hipoteczny co wówczas?

Co zatem zrobić gdy nie mamy czasu by wyszukać najlepszy kredyt hipoteczny?
      Czy już nie ma żadnej dla nas nadziei i należy pójść do pierwszego lepszego banku i wziąć to co dają? Nie, niekoniecznie. Możemy skorzystać z pomocy doradców w różnych instytucjach.
     Czasem rezultat może być zaskakująco dobry. Tak też było i w moim przypadku. Skorzystałem z ofert trzech firm zajmujących się doradztwem. Po krótkiej analizie wybrałem jednak firmę Open Finance i muszę powiedzieć, że rezultat był znakomity. Kredyt udało się dopiąć w terminie i bezproblemowo. Sam szukałem też ofert, jednak ta którą otrzymałem od przedstawiciela firmy Open Finance była na tyle dobra, że nie znalazłem niczego lepszego więc zdecydowałem się na współpracę z nimi i muszę powiedzieć, że jestem z niej zadowolony i poleciłem już telefon do nich niejednemu.
Jest to według mnie dobra alternatywa do szukania samemu, gdyż obsługują oni wiele banków, czyli nie reprezentują konkretnego banku tylko wiele. Nie pobierają od nas żadnej prowizji za udzielenie informacji przynajmniej jak ja byłem to tak było. Z tego co się orientuję to rozliczają się sami z bankiem jeśli podsuną im klienta.
Ponieważ  współpracują w sposób ciągły bankami to mogą mieć łatwiejszy do nich dostęp niż klient z ulicy bo często kontaktują się z konkretnymi już osobami. Oczywiście warto też zrobić samemu rozeznanie i na końcu wybrać najlepszy kredyt i tam złożyć wnioski.
W moim przypadku palący też był termin udzielenia kredytu, czyli musiałem wziąć kredyt w ciągu kilku tygodni inaczej mogły być zgrzyty ze sprzedającym. Dlatego przedstawiciel Open Finance działając już na rynku z doświadczenia wyszukał te banki, które są w stanie szybko dać odpowiedź i szybko wypłacić kredyt. To się sprawdziło w 100% a ja uniknąłem stresu.

Reasumując polecam
Ciekawe produkty

Analiza kredytu, czyli - jak się nie dać oszukać! 14,00 zł
Podobne tematy

Kredyt hipoteczny - kredyt mieszkaniowy
Kredyt gotówkowy
Porównywarka kredytów gotówkowych

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com