test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Pętla kredytowa - co zrobić? - Jak wyjść z pętli kredytowej?

Co można zrobić, gdy zaciska się pętla kredytowa?
      Wyjściem z patologicznej sytuacji kredytowej, gdy pobraliśmy masę drogich kredytów gotówkowych, kart kredytowych i znajdujemy się na granicy naszej płynności finansowej może być inny kredyt, ale znacznie tańszy a mianowicie kredyt hipoteczny. Jednak by taka operacja się powiodła i wyciągnęła nas rzeczywiście z opresji musimy dysponować kilkoma elementami:

    Oczywiście bierzemy kredyt hipoteczny i nim spłacamy karty kredytowe i kredyty gotówkowe a następnie pozbywamy się tych kart kredytowych oraz jakichkolwiek drogich kredytów poprzestając tylko na hipotecznym.

Gdy nie chcemy rezygnować z karty kredytowej całkowicie to należy zmniejszyć jej limit maksymalnie do wartości niższej niż nasze zarobki najlepiej pomniejszonej o koszty które się kartą kredytową nie da płacić, np. w niektórych przypadkach czynsz itp. W ten sposób nie zadłużymy się więcej niż na odległość jednego miesiąca finansowego...
Kredyt, czy pożyczka hipoteczna powinna być znacznie tańsza niż kredyty gotówkowe, przez co zyskujemy znacznie na czasie.

Warto jednak zrobić tak, by oprócz tego kredytu odkładać jak najwięcej i dzięki temu spłacić kredyt trochę wcześniej niż przez np. 20-30lat... Można to zrobić zakładając lokatę, lub też konto oszczędnościowe.

Ciekawe produkty

Analiza kredytu, czyli - jak się nie dać oszukać! 14,00 zł
Podobne tematy

Kredyt hipoteczny - kredyt mieszkaniowy
Pętla kredytowa - co zrobić? - Jak wyjść z pętli kredytowej?
Karta kredytowa - kredytowe karty porównanie
Zdolność kredytowa - czym jest?
Historia kredytowa, a uzyskanie kredytu
Karta kredytowa – oferta hipermarketów
Kredytowanie zakupu nowego samochodu

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com