test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Pralka - zużycie prądu - ograniczanie

    Pralka podobnie jak zmywarka jest zmuszona często do podgrzewania wody najczęściej robi to elektrycznie. Jak wiadomo podgrzanie wody za pomocą prądu nie jest tanie. 

     Dlatego też warto pokusić się o zakup pralki, która umożliwia podłączenie zarówno ciepłej jak i zimnej wody. Może być z tym problem, gdyż nie każda pralka ma taką możliwość.
Z tego co różni ludzie wypowiadają się to jeśli chodzi o pralkę to mogą być problemy z podpinaniem ciepłej wody. Po pierwsze może to być niezalecane oraz może być problematyczne z powodu działania niektórych plam na wysoką temperaturę.

Niektóre plamy lepiej jest najpierw wstępnie wyprać w zimnej wodzie a następnie dopiero potraktować ciepłą, gdyż wysoka temperatura może utrwalać te plamy.

Niemniej jednak były głosy na forum, że ktoś przez przypadek miał podłączoną ciepłą wodę do pralki i prała znakomicie. Trzeba by było w tym przypadku zasięgnąć rady ludzi z branży. Dobrym pomysłem jest to by kupić pralkę z możliwością podłączenia do zimnej i ciepłej wody, co może być dość zyskowne w szczególności dla tych, którzy posiadają dostęp wody tanio podgrzanej, lub za pomocą kolektorów słonecznych, które wykorzystują darmowe ciepło - prezent od słońca.

Ciekawe produkty

Skuteczne oszczędzanie 17,90 zł
Podobne tematy

Inteligentne oszczędzanie
Oszczędzanie wody
Oszczędzanie wody - bez zgrzytów w rodzinie cz.2.
Zmywarka - jak ograniczyć zużycie prądu
Pralka - zużycie prądu - ograniczanie
Ogrzewanie - oszczędzanie na etapie budowy
Oszczędzanie

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com