test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Sposób na poranne korki do pracy

    Czy nic nie da się zrobić z tymi porannymi korkami? Tak bardzo uciążliwymi i nieodłączonym widokiem większych jak i niekiedy mniejszych miast? Dla niektórych jest może nadzieja. 

    Niekiedy dojazd może zabierać masę czasu w naszym życiu. Jest to czas stracony, czasem mocno drażniący, bo chciałoby się już być w domu a tu się nie da.
Jest na to pewien sposób, choć jak zwykle nie dla każdego.

    Otóż jeśli szef się na to zgodzi oraz jeśli specyfika naszej pracy jest temu przychylna istnieje pewna możliwość, którą możemy z powodzeniem wykorzystać. Warto to rozeznać. Gdy do pracy mamy przykładowo na godzinę 8 i pracujemy do godziny 16, to gdybyśmy zmienili te godziny pracy na od 6 do 14 to istnieje w wielu miejscach szansa na to, że zyskamy masę czasu na dojazdach. O godzinie 5-6 ruch na drogach w wielu miejscach może być znikomy wręcz prawie nieobecny.

Oczywiście zależy to od konkretnego miejsca. Jednak w wielu byłaby taka możliwość a my moglibyśmy zyskać dużo czasu. Poza tym wracalibyśmy do domu o 14, tak więc nawet na mieście, czy w urzędach dałoby się pozałatwiać jeszcze trochę spraw bo generalnie pracują dłużej.
Jakiś czas temu słyszałem jak pewna osoba przejeżdża przez prawie całe miasto o tej porze, czyli rano bezproblemowo i prawie bez korków, gdy wraca też może być łatwiej bo wraca o niestandardowej porze.

Ciekawe produkty

Niespokojna organizacja. Dlaczego inteligentne firmy robią głupie rz 47,00 zł
Podobne tematy

Automatyzacja w firmie
Automatyzujemy nasze wydatki - automatyczne płacenie przelewów
Zus zapłać raz w roku - automatyzacja płatności
Co mogę zautomatyzować w domu?
System automatyzacji sprzedaży

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com