test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Reklama i marketing

 
Kupujesz przez Internet? Znudziło Ci się bieganie do banku/na pocztę, by zrobić przelew? Zobacz...


John Butman
Poczta pantoflowa. Sztuka marketingu szeptanego

     Praktycznie każdy z nas rozmawia o produktach. Spotykając się w swoim środowisku zarówno rodzinnym, czy też w miejscu pracy a także na portalach internetowych rozmawia się o różnych sprawach ale często między innymi również o produktach.


Dave Patten
Skuteczny marketing w małej firmie

      Z niniejszej publikacji można dowiedzieć się jak wyodrębnić usługę, czy produkt spośród konkurencji, jak postępować z klientami by zostali i było ich coraz to więcej, jak odnaleźć swoje miejsce, niszę na rynku.


Jay Conrad Levinson
Reklama partyzancka. Efektywne strategie dla małej firmy

     Idea marketingu partyzanckiego jest taka, że partyzanci z reguły nie dysponują ani dużą armią ani też pokaźnymi zasobami. Podobnie do nich mali przedsiębiorcy najczęściej też nie dysponują ogromną rzeszą pracowników ani też potężnymi środkami jak wielkie korporacje.


Donald J. Trump
Uniwersytet Donalda Trumpa. Marketing

      Książka ta w przeciwieństwie do teoretycznych książek akademickich skoncentrowana jest na marketingu praktycznym. Celem ludzi biznesu jest stosowanie skutecznych rozwiązań, które pomagają rozwijać swój biznes, zwiększać zwroty z inwestycji a zarazem dochody.


Dell Dennison, Margaret Doman
Badania marketingowe w małej firmie

    Skutecznie prowadź badania i dobrze planuj rozwój swojej firmy. Dobrze wykonane badania rynkowe mogą zaoszczędzić masę czasu i pieniędzy. Dzięki nim można podjąć bardziej trafne działania i nie brnąć w próżnię, lecz iść właściwą drogą.


Seth Godin
Dodatek gratis! Kolejna wspaniała teoria marketingowa

     Marketing rządzi się takimi prawami, że to co wczoraj znakomicie działało dziś już może być niewiele warte. Dziś postawa działania w sposób mechaniczny, czyli tylko i wyłącznie wykonywanie polecenia szefa niekoniecznie są najszczęśliwszymi rozwiązaniami.


Peter Cheverton
Kluczowe umiejętności marketingowe. Strategie, techniki i narzędzia sukcesu rynkowego

       Ciekawa książka dotycząca strategii i jej urzeczywistnienia czyli wprowadzania w życie. Zapominając o przetartych ścieżkach autor pokazuje jak osiągnąć sukces na rynku, pokazuje to poprzez analizę rzeczywistych przykładów, daje też wiedzę jak plan marketingowy pisać oraz jak go wdrożyć w życie.


Harvard Business School Press
Marketing

        Marketing jest ściśle powiązany z eksperymentowaniem, budowaniem marki dotarciem do odpowiednich klientów. Warto zobaczyć własną firmę oczami klientów.


Seth Godin
Marketing partyzancki. Jak prowadzić domową firmę

     Wiele osób wybiera pracę w zaciszu domowym. Dzięki temu nie muszą tracić czasu na dojazdy do pracy oraz osiągają wiele innych korzyści z tym związanymi. Nie brakuje niestety też i wad.


Jay Conrad Levinson
Marketing partyzancki. Jak za darmo wypromować swój biznes

       Gdy nie posiadamy pozycji lidera to wówczas w szczególności warto sięgnąć po metody zaczerpnięte z partyzantki. Choć nie oznacza to, że gdy nim jesteśmy to nie możemy korzystać z tych metod. Niemniej jednak książka pokazuje, że te dwie dziedziny jakimi są marketing i partyzantka wbrew pozorom mogą mieć wiele ze sobą wspólnego.


Ian C. Macmillan
Mistrzowie rynku. 40 strategicznych ruchów, które przyniosą szybki wzrost Twojej firmie

       Dlaczego niekiedy rozpoznanie rynku, obmyślenie strategii i wdrożenie planu w życie może nie zdziałać? Odpowiedź jest prosta, bo konkurencja może myśleć podobnie...


Guy Kawasaki
Sztuka rozpoczynania

    Gdy pomysł na przedsięwzięcie zaczyna kiełkować w głowie są związane z nim nieraz spore emocje. Gdy przychodzi do realizacji celów niekiedy motywacja coraz to bardziej blednie aż do całkowitego wyblaknięcia.Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com