test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Reklama i marketing

 
Kupujesz przez Internet? Znudziło Ci się bieganie do banku/na pocztę, by zrobić przelew? Zobacz...


Jay Conrad Levinson
Marketing partyzancki. Jak za darmo wypromować swój biznes

Oprawa: miękka
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: Helion/ OnePress
Wydanie: 2005
ISBN: 83-246-0078-7Gdy nie posiadamy pozycji lidera to wówczas w szczególności warto sięgnąć po metody zaczerpnięte z partyzantki. Choć nie oznacza to, że gdy nim jesteśmy to nie możemy korzystać z tych metod. Niemniej jednak książka pokazuje, że te dwie dziedziny jakimi są marketing i partyzantka wbrew pozorom mogą mieć wiele ze sobą wspólnego. Dzięki metodom zebranym w tej pozycji książkowej można skorzystać stosując tanie metody na promocję swojej firmy.

Między innymi nauczymy się planować działania marketingowe, szukać partnerów pomocnych w promocji, odnajdować dobre media by się promować, korzystać z dobrodziejstw Internetu, budować siatkę współpracy, rozwijać się, dbać o wizerunek firmy i otrzymamy jeszcze wiele innych rad, które nie w sposób tutaj wymienić.

Gdy korzystamy z rad wielkich strategów marketingowych niekoniecznie oznacza to, że będą to metody tanie, dlatego też książka ta próbuje odpowiedzieć na tą niszę jaką jest zarządzanie firmą przy skromnym budżecie. Bo nie każdego stać na utrzymanie wielkiej armii. Przy małej firmie ciężko jest stosować kampanię reklamową z rozmachem. Dlatego proponowana jest inna strategia angażowania małych sił do uderzania w różnych miejscach jednocześnie trafiając precyzyjnie do celu.
Książka czerpie wiele z modelu partyzantki, bo uczy jak atakować rynek wybierając dobre cele, jak budować reputacje, gromadzić klientów, tworzyć siatki wywiadowcze informujące o zainteresowaniu Twoimi usługami a wszystko z nastawieniem na minimalizację kosztów.
Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com