test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Darmowe konto bankowe

     Czy darmowe konto bankowe jest gorsze od płatnego? W  przypadku mBanku jest to pytanie niezasadne, bo równie dobrze moglibyśmy zapytać czy samochód czerwony jest gorszy od szarego. Po prostu niektóre banki dają tę usługę za darmo a inne każą nam za to płacić.

     Na co więc zwrócić uwagę przy zakładaniu konta bankowego? Jeśli koszt prowadzenia konta bankowego wynosi przykładowo 10zł miesięcznie to roczny koszt utrzymania takiego konta wyniesie 10zł * 12miesięcy czyli 120zł.

10zł miesięcznie może zmarnować 1 dzień a nawet tydzień na rok naszej pracy!

      Zatem jeśli przykładowo zarabiamy 120 zł dziennie przy zarobkach ok. 2500zł netto na miesiąc, oznacza to, że oddajemy bankowi na rok około jeden dzień pracy, czyli stajemy się niewolnikami banku przez ponad jeden dzień w roku. Gdyby nam ktoś powiedział, idź i pracuj za darmo dla mnie przez cały dzień to pewnie prawie każdy by się oburzył. Jednak, często w życiu jesteśmy zabiegani i nie ma czasu na to by przemyśleć niektóre sprawy i stajemy się sami ofiarami swego braku czasu. Niestety niewiedza wbrew pozorom czasem sporo kosztuje. Bo gdy my przestajemy mieć czas na przemyślenie swoich działań to możemy po części stać się niewolnikami kogoś innego i to nieraz nieświadomie. Jest to tylko drobny przykład i można pomyśleć co to jest jeden dzień pracy na rok, ale gdy takich stałych wydatków robi się dużo wówczas możemy pracować wiele dni za coś co możemy dostać za darmo. To zyskujemy gdy mamy darmowe konto bankowe.

W pewnych warunkach, gdy uwzględnimy tylko siłę nabywczą to może się okazać, że pracujemy 2,5 a nawet prawie tydzień w roku na konto bankowe. Opisane jest to w artykule o sile nabywczej.

Jak założyć darmowe konto bankowe w mBanku?
         Jednym z darmowych kont bankowych jest eKonto w mBanku, którego z resztą sam z powodzeniem używam od wielu już lat. By je założyć wystarczy tylko kliknąć w Otwórz konto i wypełnić poniższy formularz, który przekieruje nas na stronę banku i poczekać aż kurier dowiezie umowę do nas i po podpisaniu jesteśmy już właścicielami takiego darmowego konta bankowego, bez wychodzenia z domu:Podobne tematy

Załóż darmowe konto bankowe
Darmowe konto bankowe
Bank konto - zestawienie - wybierz konto bankowe
Konto oszczędnościowe najlepsze - rachunek oszczędnościowy
Darmowe konto bankowe
Konto bankowe młodzieżowe
Załóż bezpłatne konto bankowe w mbanku

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com