test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Inwestowanie w siebie

    Inwestowanie w siebie a dokładnie w swój rozwój, czyli zdobywanie dobrych umiejętności jest jedną z najlepszych inwestycji.

     Dzięki temu, że nauczymy się oprócz wiedzy podstawowej, np. mechanicznej dodatkowo języka angielskiego i wiedzy finansowej to będzie to znakomite uzupełnienie naszych zdolności, które w przyszłości możemy w sposób lukratywny wykorzystać. Oczywiście o ile ten angielski pomoże nam zdobyć lepsze kontrakty z zagranicą itp. a nie po to tylko by rozumieć filmy bez tłumaczenia (choć i to jest przydatne, ale zysku nam raczej nie da...).

Wiedza finansowa jest czymś koniecznym dla każdego, kto chce prowadzić swoje życie ekonomiczne w sposób zaplanowany i uporządkowany i w miarę spokojny. Ważne jest rozróżnianie prawdziwych aktywów i pasywów, by wiedzieć na czym się skupić i nie uważać przedmiotów, które choć mają wartość, ale nie wnoszą żadnych pieniędzy dodatkowo do naszego portfela za aktywa lecz raczej jako środki trwałe.

Dodatkowo znajomość języka obcego może otworzyć nas na świat międzynarodowy i pozwolić stopniowo zdobywać rynki, które są teraz raczej poza zasięgiem.

Rozwój zawodowy również jest ważny i nie w sposób go pominąć, bo przecież w dzisiejszych czasach praktycznie każda dziedzina się rozwija i trzeba się ciągle uczyć na nowo wielu rzeczy.

Pozostały nam jeszcze trzy sfery do rozwoju zdrowe odżywianie, sport oraz rozwój religijny. Gdy zaniedbamy którąkolwiek z nich myślę, że mogą ucierpieć pozostałe.


Ciekawe produkty

Poczta pantoflowa. Sztuka marketingu szeptanego 38,85 zł
Skuteczny marketing w małej firmie 36,65 zł
Reklama partyzancka. Efektywne strategie dla małej firmy 51,45 zł
Uniwersytet Donalda Trumpa. Marketing 51,45 zł
Badania marketingowe w małej firmie 36,65 zł
Dodatek gratis! Kolejna wspaniała teoria marketingowa 38,85 zł
Kluczowe umiejętności marketingowe. Strategie, techniki i narzędzia 72,45 zł
Podobne tematy

Sposoby pozyskiwania środków na biznes/inwestycje
Inwestycje w złoto
Inwestycje w grunty orne
Inwestycje przykłady

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com