test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Small Business

 
Kupujesz przez Internet? Znudziło Ci się bieganie do banku/na pocztę, by zrobić przelew? Zobacz...


Jonathan Jay
Wylej własnego szefa. Jak rzucić pracę i zmienić pasję w profesję

Gdy praca, którą wykonujemy jest czymś czego nie znosimy lub gdy atmosfera pracy jest nie do wytrzymania może warto pomyśleć by uwolnić się od tego przymusu i zacząć zarabiać u siebie, najlepiej robiąc to co pokrywa się z naszym dobrym hobby.


Marcus Gibson
Samodzielna firma. Załóż i rozwiń własną firmę

Samodzielny przedsiębiorca jest zmuszony do rozsądnego gospodarowania swoimi zasobami oraz do kreatywnego działania. Dzięki temu jego firma może być konkurencyjna i nie powodować dużych strat.


Randy W. Kirk
Prowadzenie małej firmy w XXI. Poradnik dla przedsiębiorców

     Wiele małych firm pozostaje prawdopodobnie w przyszłości też pozostanie małym przedsiębiorstwem. Paradoksalnie okazuje się, że nawet zwiększenie firmy niekoniecznie może przekładać się na zyski właścicielowi


Michael Port
Zgarnij klienta. Najszybszy, najprostszy i najbardziej skuteczny system umożliwiający pozyskanie tylu klientów, ilu nie jesteś nawet w stanie obsłużyć

  Książka pokazuje, że nie należy szukać klientów kierując się nie tylko zyskiem. Dużo więcej można zyskać, gdy traktuje się ludzi tak, by szanowali nas jako właściciela firmy a nie osobę, która za wszelką cenę chce zarobić na nich.


Janice Keefe
101 pomysłów na własną firmę

    Chcesz założyć własny biznes, nie wiesz jednak za co się wziąć? W książce tej znajdziesz wiele konkretnych pomysłów na własny biznes.


Romuald Gabrysz
Kompendium small businessu

    "Kompendium small businessu" to książka, która pomaga prowadzić własną działalność na zgodnie z przepisami oraz przy jak najmniejszej ilości formalności.


Agata Stachowicz-Stanusch
Potęga wartości. Jak zbudować nieśmiertelną firmę

     Historia pokazuje, że często wiele firm upada przedwcześnie. Patrząc na listy firm z Fortune 500 okazuje się, że w ciągu paręnastu lat około jedna trzecia firm z ej listy przestała istnieć.


Cheryl Demas
W mieście dżungla, a w domu zoo. Jak jednocześnie prowadzić dom i firmę, i nie dać się wyprowadzić z równowagi

     Dziś gdy wiele kobiet oprócz prowadzenia domu robi również karierę zawodową może rodzić się pytanie jak to wszystko razem pogodzić. Pewnym rozwiązaniem może być pozostawienie stacjonarnej pracy i urządzić sobie biuro w domu.Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com