test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Rejestracja firmy - handel

     Rejestracja firmy pozwoli nam na handel różnymi towarami zarówno lokalnie, czy też przez sieć Internet. W niniejszym artykule zajmiemy się zaletami i wadami tego rodzaju działalności, czyli handlem.

    Handel jako stanowisko zarobkowe jest znany od dawien dawna. Kiedyś była to bardziej barterowa wymiana towaru, dziś by handlować potrzebna jest nam firma i operujemy raczej pieniądzem jako środkiem wymiennym pomiędzy towarami.
Jeśli chodzi o handel to jest to teoretycznie jeden z najłatwiejszych sposobów na zdobycie większej gotówki. W sumie bez handlu to nawet firma produkcyjna nie dała by rady...
Generalnie handel pozwala nam na całkiem niezły zarobek w dość krótkim czasie. Pozwala jednak nie gwarantuje. Ważne jest to, by nie narobić sobie dużych kosztów w szczególności na początku, kiedy jeszcze nasza firma nie jest dobrze rozpromowana. Wtedy te pierwsze miesiące, czy lata mogą nas zepchnąć z równi pochyłej na dno finansowe.

Wady handlu:


Zalety handlu
Generalnie dobrym połączeniem jest nie sam handel, lecz powiązanie dwóch lub nawet tych trzech dziedzin jakimi są usługi, handel i/lub produkcja. Wówczas przy usługach oferujemy pełną usługę wraz z towarem i sprzedajemy przy okazji produkty zyskując też oprócz zysku z usługi marżę ze sprzedaży.

Ciekawe produkty

Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy 39,00 zł
Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona 34,90 zł
Podobne tematy

Rejestracja firmy - handel

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com