test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

E-biznes

 
Kupujesz przez Internet? Znudziło Ci się bieganie do banku/na pocztę, by zrobić przelew? Zobacz...


Karol Przeliorz
Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy

Oprawa: miękka
Liczba stron: 280
Wydawnictwo: Helion/ OnePress
Wydanie: 2006
ISBN: 83-246-0300-XKsiążka polecana każdemu, kto zamierza rozpocząć swoją przygodę ze sprzedawaniem w Internecie za pomocą sklepu Internetowego. Książka sprzedała się w sporej ilości sprzedanych egzemplarzy i jest cennym źródłem informacji dla każdego e-sprzedawcy. 

Dzięki niewielkim w kosztom w porównaniu do sklepów tradycyjnych sklepy internetowe pozwalają na rozpoczęcie sprzedaży znacznie szybciej i taniej a jednocześnie zmniejszając ryzyko do minimum. Nie ma konieczności wynajmowania lokalu i można zacząć pracę w nawet w mieszkaniu, co powoduje że temat jest niezwykle atrakcyjny dla wielu przedsiębiorców. Warto jednak wiedzieć, że nie sztuka jest biznes rozpocząć. Sztuką jest ten biznes później utrzymać i sprawić by utrzymywał się na powierzchni i przynosił wymierny zysk właścicielowi. Autor pokusił się na wykonanie przykładowej rzetelnej kalkulacji kosztów i zysków przykładowego sklepu, która pozwoli na szacunkowe obliczenie rentowności potencjalnego biznesu.

Książka pomaga w prowadzeniu skutecznego biznesu w postaci sklepu internetowego i daje wskazówki jak unikać błędów i cieszyć się zyskami.
Można tu znaleźć informacje jakie oprogramowanie zainstalować, jak promować i organizować taki sklep, czy warto założyć program partnerski jakie strategie cenowe stosować, jak sklep promować i pozycjonować w wyszukiwarkach.
Autor nawet podaje gdzie można zamówić sklep internetowy.  Uwzględnia również proces obsługi sklepu taki jak płatności, wysyłki, zamawianie produktów i wiele innych ciekawych porad.

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com