test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

E-biznes

 
Kupujesz przez Internet? Znudziło Ci się bieganie do banku/na pocztę, by zrobić przelew? Zobacz...


Wojciech Kyciak
Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona

Oprawa: miękka
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Helion/ OnePress
Wydanie: Gliwice 2009
ISBN: 9788324618897    W kolejnej odsłonie autor ukazuje wiele wskazówek począwszy od założenia sklepu poprzez jego obsługę aż po promocję. Sklep internetowy jest jedną z możliwości uzyskania w pewnym stopniu niezależności, gdyż nie musimy w nim siedzieć w określonych godzinach tak jak to ma miejsce w standardowych sklepach.

    Nie trzeba też inwestować w drogi lokal przez co koszty jego prowadzenia są dużo niższe. Może to nawet być własne mieszkanie, dzięki czemu zyskujemy oprócz wyeliminowania kosztów wynajmu lokalu również koszty dojazdu do pracy. W zamian za to musimy zadbać o to by nasza witryna sprzedażowa była widoczna w wyszukiwarkach oraz by docierało do niej jak najwięcej klientów. O takiej promocji między innymi dowiemy się z tej książki. 

Publikacja ta przeprowadza nas poprzez proces założenia sklepu, analizy konkurencji, tworzenia tekstów, użyteczności samego sklepu, podpięcia statystyk oraz zadbanie o dobrą widoczność w wyszukiwarce poprzez SEO. Opisane są również metody promowania sklepu poprzez serwisy partnerskie zachęcając innych użytkowników, by kierowali ruch do naszej platformy sprzedażowej a dzięki temu mieli ściśle określoną prowizję ze sprzedaży a my dzięki temu większy obrót. Opisane są tu również metody utrzymywania klientów poprzez systemy punktowe, e-mailing nie pomijając również logistyki jak również ewentualnej sprzedaży sklepu.


Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com