test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Pomysł na biznes - bilboard

    Kolejny pomysł na biznes trochę może bardziej z serii inwestycyjnej, bo ma on w sobie trochę z zysku pasywnego to bilboard przydrożny.

    Biloboard na własnej działce jest elementem, który może nie jest dla każdego, jednak daje możliwość zdobycia dodatkowego zysku pasywnego. Choć zysk może nie będzie bardzo duży to jednak umożliwia on na zysk bez większego wysiłku i jak się uda to w sposób ciągły.
Jest to propozycja dla tych, którzy mieszkają przy drodze najlepiej przelotowej i mają możliwość postawienia na swojej działce słupa reklamowego i w ten sposób zarabiać.
Jednak nie wszędzie ma to sens, bo nie wszędzie będzie to atrakcyjne dla reklamodawcy.
W drugiej kolejności po zamontowaniu słupa w sposób stały, lub też na budynku sami szukamy odbiorców, lub też możemy się zgłosić do firmy reklamowej, która za prowizją sama poszuka nam klientów.
Jeśli zdecydujemy się samemu na reklamowanie się samemu możemy zrobić pierwszy szablon graficzny i obkleić tablicę reklamową treścią typu "Zareklamuj się tutaj".
Teraz musimy ustalić cenę za jaką możemy wynająć tą powierzchnię reklamową, bo przecież będzie ona zależna od położenia.
Oczywiście jak każdą inwestycję, czy biznes warto przeanalizować pod względem opłacalności i czasu zwrotu z inwestycji, czyli liczymy kiedy zainwestowane pieniądze potencjalnie się zwrócą i po jakim czasie reklama będzie już przynosić zysk. Warto tu uwzględnić to, że pomimo iż zarobek może nie będzie olbrzymi, to jednak później gdy inwestycja ruszy nie trzeba będzie trzeba przy tym za wiele pracować...

Podobne tematy

Jak znaleźć coś dla siebie - pomysł na biznes
Pomysł na biznes - bilboard
Brak pomysłu? W co inwestować
Biznes pomysły

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com