test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Fachowość drogą do większej sprzedaży

techniki_sprzedazy.jpg      Gdy doradzamy klientom i czynimy to dobrze czyli gdy sami posiadamy sporą wiedzę na temat produktów, czy usług, które sprzedajemy to jest to droga do większego zaufania klienta a tym samym może to być też droga do większej w sprzedaży. 

     Klient, który uważa nas za dobrych fachowców łatwiej zawierzy nam i wiedząc, że rozmawia z kimś, kto temat zna "od podszewki" łatwiej może skorzystać z naszej oferty, ponieważ nasza porada pomoże mu wykonać dobry wybór pomiędzy różnymi produktami i pozwoli na wybór tego, który jest najbardziej optymalny do celów jakich chce używać dany produkt.

    Sami też sprzedając, dzięki solidnej wiedzy stajemy się bardziej pewni siebie, wiarygodni i przez to przekonani o tym co mówimy. Ciągłe szukanie niekiedy testowanie sprzętu oraz nastawienie na rozwój może rzeczywiście uczynić z nas ekspertów, którzy nie stoją w miejscu. Dzięki takiemu zaangażowaniu się w branżę produktów, które sprzedajemy możemy też uniknąć znudzenia tym.

Sprzedawaj to na czym się znasz

     Dlatego jeśli mamy wybór to warto sprzedawać to co nas pasjonuje. Gdy ktoś pasjonuje się sprzętem komputerowym, łatwiej doradzi komuś najbardziej optymalny i dopasowany monitor. Dla grafika poleci prawdopodobnie inny niż dla programisty a jeszcze inny dla sprzedawcy, czy też dla użytkownika domowego o skromnym budżecie. Gdy pomożemy im wybrać produkt najlepszy i najbardziej dopasowany do ich potrzeb i możliwości finansowych jaki możemy z oferty będącej na rynku popierając to badaniami oraz wiedzą to sprawimy, że mogą się oni poczuć potraktowani istnie po królewsku.
Dostali coś obecnie najlepszego za tyle ile byli w stanie zapłacić. Możemy mieć wówczas sporą nadzieję, że gdy będą czegoś potrzebowali to przyjdą do nas ponownie.

Ciekawe produkty

Zgarnij klienta. Najszybszy, najprostszy i najbardziej skuteczny sys 47,00 zł
Podobne tematy

Stały klient - na wagę złota
Nigdy nie zabieraj klientowi wolności
Stały klient - sposby utrzymania - punkty payback

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com