test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

E-biznes

 
Kupujesz przez Internet? Znudziło Ci się bieganie do banku/na pocztę, by zrobić przelew? Zobacz...


Paweł Kobis
Marketing z Google. Jak wejść na pierwszą pozycję?

Publikacja dotycząca marketingu w wyszukiwarce Google. Dziedzina SEO wbrew pozorom nie jest zastrzeżona dla wybranych firm, lecz każdy kto wystarczająco pozna metody działania wyszukiwarek może optymalizować swoją stronę pod kątem wyszukiwarek.


Karol Przeliorz
Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy

Książka polecana każdemu, kto zamierza rozpocząć swoją przygodę ze sprzedawaniem w Internecie za pomocą sklepu Internetowego. Książka sprzedała się w sporej ilości sprzedanych egzemplarzy i jest cennym źródłem informacji dla każdego e-sprzedawcy.


Wojciech Kyciak
Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona

     W kolejnej odsłonie autor ukazuje wiele wskazówek począwszy od założenia sklepu poprzez jego obsługę aż po promocję.  Sklep internetowy jest jedną z możliwości uzyskania w pewnym stopniu niezależności, gdyż nie musimy w nim siedzieć w określonych godzinach tak jak to ma miejsce w standardowych sklepach. Nie trzeba też inwestować w drogi lokal przez co koszty jego prowadzenia są dużo niższe.Beniamin Krupowicz, Błażej Łukjanowicz
Allegro. Jak zarabiać duże pieniądze na aukcjach internetowych

Ciekawa książka dla osób pragnących handlować na allegro oraz tych którzy już sprzedają na Allegro, lecz chcą podnieść swoje kwalifikacje i sprzedawać więcej niż obecnie.


David Siegel
Futuryzuj swoją firmę

     Dzisiaj w dobie Internetu wiele osób wskoczyło do sieci i tam dokonuje zakupów i nic nie wskazuje na to, by mieli wrócić do dawnego modelu biznesowego.


Hal R. Varian
Potęga informacji. Strategiczny przewodnik po gospodarce sieciowej

     Dziś coraz to większe znaczenie zyskuje informacja niekiedy nawet większe niż przemysłowe artykuły. Coraz częściej to właśnie informacja zyskuje miano produktu. Przykładem mogą być gracze giełdowi, którzy płacą za informacje giełdowe.


Piotr Waglowski
Prawo w sieci. Zarys regulacji internetu

     Ogromny rozwój sieci Internet doprowadził do tego, że stacjonarne prawo nie nadążało za ciągłymi nowościami jakie dawała technologia. W związku z tym w sieci panowała bezkarność i brak konkretnych przepisów chroniących twórców.Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com