test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Załóż darmowe konto bankowe

      Zanim staniemy się właścicielami firmy powinniśmy założyć własne najlepiej darmowe konto w banku. Warto zaopatrzyć się w konto z dostępem przez Internet, przez co wykonanie przelewu nie zajmie nam nawet paru minut, a wiele z nich możemy dodatkowo zautomatyzować a jak wiadomo dzisiaj liczy się czas i szkoda życia na stanie w kolejkach.

     Jeśli chodzi o bardzo popularny bank, który udostępnia darmowe konto bankowe, czyli nie pobiera od nas comiesięcznej opłaty za jego prowadzenie i dodatkowo skupia się na Internecie dzięki czemu rozwiązania są stabilne to jednoznacznie nasuwa się mBank. Poza tym nie płacimy co miesiąc żadnej opłaty za prowadzenie tego konta! Takie opłaty się składają nawet gdy jest niewielka przez rok może się okazać, że uzbiera się taka kwota, że de facto jeden dzień w roku pracujemy dla banku! W mBanku jest to za darmo.
      Osobiście sam mam konto w tym banku i używam go ładnych parę lat przez co mogę śmiało polecić ten bank. Użytkowanie konta eKonto jest ono bardzo wygodne i umożliwia mi na wiele automatyzacji związanych z moimi płatnościami a przez co zaoszczędzenie dużej ilości czasu. Dzięki przelewom stałym, oprogramowanie mBanku zdejmuje z mojej głowy myślenie o regularnych płatnościach, opiszemy to w ramach automatyzacji biznesu.

Do dyspozycji otrzymujemy trzy rodzaje kont. By założyć wybrane darmowe konto bankowe klikamy na wybrane:

Wszystkich utrzymanie jest darmowe. Nie trzeba mieć wpływów na to konto by było utrzymywane itp. Jedynie konto mBiznes ma płatne przelewy choć nie wszystkie.
Niewątpliwą zaletą jest to, że założenie konta trwa dosłownie parę minut i już jesteśmy jego właścicielami. Nie musimy nawet wychodzić z domu, gdyż umowę przywiezie do nas kurier i po podpisaniu umowy otrzymujemy w pełni funkcjonalne konto bankowe.

Poniżej jest opis jak założyć konto w banku:

1) Klikamy na wybranym rodzaju kont, które chcemy założyć:


mbank1_02.gif
Załóżmy, że chcemy założyć eKonto klikamy -  załóż eKonto - po klinięciu uruchomi się wówczas strona mBanku taka jak obok. Tam też jest dokładny opis co otrzymujemy otwierając eKonto. W tej stronce klikamy na guzik "Załóż eKonto".
mbank1_01.gifNastępnie wybieramy eKonto indywidualnie, lub też gdy ma to być wspólne konto np. z współmałżonkiem. Później wypełniamy formularz z danymi, które są konieczne by takie konto założyć.

Teraz pozostaje nam czekać na kuriera i po podpisaniu umowy korzystać z konta!

Podobne tematy

Załóż darmowe konto bankowe
Darmowe konto bankowe
Bank konto - zestawienie - wybierz konto bankowe
Lokaty roczne - najlepsza lokata roczna
Konto oszczędnościowe najlepsze - rachunek oszczędnościowy
Darmowe konto bankowe
Konto bankowe młodzieżowe

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com