test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Bądź człowiekiem ciekawym - rozwijaj dobre zainteresowania

     Nie zamknij się w swoim świecie lenistwa. Nie bądź człowiekiem, który nie ma żadnych zainteresowań. Nie bądź nudny. 

       Życie jest fascynujące i warto uczyć się nowych dobrych rzeczy. Zawsze warto wybierać to co dobre i to co rozwija, jest dobre zarówno dla nas jak i dla innych.
Gdy skupimy się na sobie to ciężko nam będzie zarobić. Bo zarobkowanie w demokracji polega na służeniu innym swoją radą,  wiedzą, pomocą, pracą. Za to nas inni wynagradzają a gdy zrobimy to dobrze to nas mogą obficie wynagrodzić. Tu się nakręca spirala dobra, które do nas wraca w postaci zarobku i satysfakcji, że komuś pomogliśmy.

      Gdy zdecydujemy się na spędzenie całego wolnego czasu przed telewizorem i zalęgnięcie tam w papciach to życie może stać się po jakimś czasie strasznie nudne. Bo przecież telewizją też można się bardzo znudzić. Gdy rozwijamy swoje zainteresowania to jest szansa na to, że to co teraz jest naszym dobrym hobby jutro może nam przynieść całkiem niezły dochód. A dochód z hobby to jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy. Robimy to co lubimy i jeszcze nam za to płacą.
Thomas Edison kiedyś powiedział, że on nie przepracował w swoim życiu ani jednego dnia, bo wszystko co robił było dla niego fascynującym hobby.

Podobne tematy

Reklama i marketing
Motywacja do pracy
Gdy motywacja do pracy jest na bakier
Motywacja

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com