test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Znajdź mentora - doradztwo biznesowe

     Gdy prowadzimy swój biznes, lub też chcemy zainwestować swoje ciężko zarobione środki finansowe warto korzystać z dobrych rad finansowych. Dobrze jest korzystać z rad specjalistów, którzy chcą Twojego dobra przede wszystkim.

      Warto więc poszukać takich osób. Dobrym wyznacznikiem doradcy może być to, że dana osoba, która nam pomaga w naszych finansach często używa słów zysk pasywny oraz gwarancja kapitału czyli generalnie zależy jej na tym byśmy zdobywali zysk pasywny.

     Dobrze jest też gdy taka osoba znajduje się już w miejscu do którego sami chcemy dotrzeć finansowo a przynajmniej jest dalej na tej drodze niż my sami.
Co to oznacza? Mianowicie taka osoba powinna być całkowicie lub przynajmniej po części wolna finansowo i nawet gdyby się jeszcze całkowicie nie uwolniła z wyścigu szczurów to wystarczy, że będzie bardziej zaawansowana w tym temacie niż my.
Tym sposobem możemy korzystać z wiedzy takiego doradcy i z jego doświadczenia, które może być dla nas bardzo cenne. Może ono zaoszczędzić nam to masę czasu.

     Taką osobę możemy nazwać mentorem, czyli człowiekiem, który osiągnął już coś co my chcemy osiągnąć i chce się podzielić wiedzą o tym z  nami. Korzystać też możemy z doradztwa osób, które są specjalistami w danej branży, np. księgowości itp. Niekiedy warto, bo niewiedza może nas więcej kosztować niż konsultacje ze specjalistami.

Doradztwo finansowe możemy zatem podzielić na:


Ciekawe produkty

Finanse w biznesie. Osobisty mentor 24,90 zł
Zarządzanie czasem. Osobisty mentor 24,90 zł
Podobne tematy

Po co mi biznesplan?
Mam biznesplan - co dalej?

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com