test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Zarządzanie czasem, sobą

 
Kupujesz przez Internet? Znudziło Ci się bieganie do banku/na pocztę, by zrobić przelew? Zobacz...


Melissa Raffoni
Zarządzanie czasem. Osobisty mentor

Książka podejmująca problem braku czasu. Jako rozwiązanie zachęca do zastanowienia się jak byśmy chcieli czas spędzać a następnie proponuje by monitorować swój czas. Kolejnym krokiem jest porównanie wyników z tym co chcieliśmy osiągnąć.


Kevin Duncan
Zaznacz: załatwione! Jak wykonywać zadania do końca

      Czy nie jest nam bliski taki obraz: Sterty pozczynanych dokumentów, projektów lecz niedokończonych, czekających na lepsze czasy, na więcej danych lub na jakiś inny czynnik zewnętrzny, bez którego wydaje się, że niemożliwe będzie dokończenie określonego zadania?


Thomas Wieke
Zarządzanie czasem

Zamiast przepuszczać przez palce swój czas i narzekać, że go nie masz zacznij koncentrować się na ważnych celach i eliminuj te czynności, które przynoszą tylko stratę.


Christine Clifford Beckwith
Ty, Spółka Akcyjna. Sztuka autopromocji

W książce tej możesz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy jak promować samego siebie i robić wrażenie na kliencie lub pracodawcy. Wiedza poparta jest ciekawymi przykładami i poradami.


Michael P. Leiter
Pokonać wypalenie zawodowe

Autorzy książki "Pokonać wypalenie zawodowe" ukazują strategię, która ma pomóc zminimalizować stres oraz poprawić relacje z pracą,


Anna Wieczorek
Osiąganie celów. 10 zasad skutecznego działania

Nie warto tkwić w jednym punkcie i dopuszczać do tego, by omijało nas to co najlepsze. Marzenia są czymś co nas popycha do przodu o ile je realizujemy. Ta publikacja ma na celu realizowanie marzeń i przybliżeniu nas do krok po kroku do ich osiągnięcia.


Marjorie Blanchard, Ken Blanchard
Jednominutowy menedżer. Równowaga życia i pracy

Pomimo, że Jednominutowy Menedżer osiągnął wielki sukces w swojej karierze zawodowej, jednak niedbałość o zdrowie doprowadziła do tego, że stał się człowiekiem, który traci zdrowie, przybiera na wadze i wiele przez to traci. Gdy sobie to uświadomił stwierdził, że brak jest równowagi pomiędzy pracą a zdrowiem.Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com