test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Ubezpieczenie kredytu

     Często przy udzielaniu kredytu możemy ubezpieczyć się na wypadek utraty pracy. W wielu przypadkach jest to bardzo korzystne, gdyż pozwala nam to na uzyskanie tzw. wakacji od kredytu.

    Dzięki takiemu ubezpieczeniu minimalizujemy stres spowodowany przypadkiem utraty pracy. W takiej sytuacji możemy przez jakiś czas zapomnieć o kredycie i na spokojnie poszukać nowej pracy. Ubezpieczenie takie jest niezwykle ważne w przypadku, gdy mamy niepewną pracę. Tego by przecież było za dużo niepewna praca i totalnie stresująca i niepewna sytuacja w chwili jej utraty.

Oczywiscie pewnie szybko będziemy musieli się starać o nową, ale dzięki takiemu ubezpieczeniu możliwe jest nie płacenie za kredyt jakiś czas. Warto jednak uzgodnić, czy w sytuacji w której potencjalnie się możemy znaleźć, czy takie odszkodowanie będzie się nam należało, czyli czy umowa na podstawie której pracujemy kwalifikuje nas do pobierania odszkodowania. Ważne może się okazać to czy sami zrezygnowaliśmy czy też zostaliśmy zwolnieni.

Pamiętajmy, by podczas zawierania ubezpieczenia o wszystko dopytać, by nie okazało się, że umowa nie obejmuje naszej sytuacji, wówczas może pojawić się poważny problem, dlatego ważna jest wiedza w jakich sytuacjach umowa ubezpieczeniowa zadziała a w jakich nie.

Ciekawe produkty

Poczta pantoflowa. Sztuka marketingu szeptanego 38,85 zł
Skuteczny marketing w małej firmie 36,65 zł
Reklama partyzancka. Efektywne strategie dla małej firmy 51,45 zł
Uniwersytet Donalda Trumpa. Marketing 51,45 zł
Badania marketingowe w małej firmie 36,65 zł
Dodatek gratis! Kolejna wspaniała teoria marketingowa 38,85 zł
Kluczowe umiejętności marketingowe. Strategie, techniki i narzędzia 72,45 zł
Podobne tematy

Ubezpieczenie kredytu

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com