test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Sprzedam biznes

      Temat, który sam w sobie może być biznesem. Tak jest to możliwe. Możliwe jest takie zarządzanie własnymi pomysłami, by rozkręcać nowy biznes a później go sprzedać komuś innemu i na tym całkiem nieźle zarobić.

     Jest to oferta dla tych, którzy dobrze czują się w biznesie. Posiadając jeszcze swój pierwszy biznes w międzyczasie można spróbować zainwestować w następny by nie zostać bez przypływu gotówki gdy poprzedni sprzedamy. Oczywiście ten też z czasem możemy sprzedać a gdy znudzimy się sprzedawaniem możemy sobie któryś z nich zostawić... Taki sposób może być sam w sobie całkiem niezłym biznesem.   

      Sam niegdyś słyszałem o osobie, która w ten sposób zarabiała na życie i myślę, że nie jest to całkiem taki zły pomysł. Bo po pierwsze uczymy się czegoś co jest niezmiernie ważne, czyli jak rozkręcić biznes, następnie go sprzedajemy a w międzyczasie tworzymy następny. Opierając się na takich założeniach zyskujemy bezcenne doświadczenie, które może nam pomóc w pewnym momencie rozwinąć biznes, który przerośnie wszystkie poprzednie i na jego bazie rozwinąć się finansowo i przy nim pozostać.

Sprzedam biznes to coś jak zmieniam pracę

   Niektórzy szukają kolejnej roboty a my tworzymy kolejne biznesy i idziemy do przodu, czyż nie jest to piękne?
Inni zdobywają umiejętności jak być dobrym pracownikiem a my zdobywamy doświadczenie jak być biznesmenem z prawdziwego zdarzenia i dajemy ogłoszenie typu sprzedam biznes by utworzyć jeszcze większy!
Można się skupiać na jednym produkcie, ale prawdziwy biznesmen powinien być wolny i nieskrępowany jednym przedmiotem, czy jednym produktem, czy też usługą. To jest myślenie podobne do pracownika, który się rozwija i szuka coraz to lepszej pracy, lecz biznesmen robi to raczej na znacznie większą skalę. Pracownik często nie wiąże swojej kariery z tylko jedną branżą, tak samo biznesmen nie musi. Czyli sprzedam biznes to coś jak zmienię pracę lecz często na większą skalę.

Ciekawe produkty

Samodzielna firma. Załóż i rozwiń własną firmę 37,00 zł
Podobne tematy

Jak znaleźć coś dla siebie - pomysł na biznes
Pomysł na biznes - bilboard

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com