test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Zarządzanie

 
Kupujesz przez Internet? Znudziło Ci się bieganie do banku/na pocztę, by zrobić przelew? Zobacz...


Tomasz Witkowski
Dobór personelu

     Książka jest kierowana do wszystkich, którzy szukają rozwiązania problemów związanych z doborem personelu. Nie jest dedykowana tym, którzy szukają kursów weekandowych.


Jack Collis
Innowacja albo śmierć. Bij swoje rekordy w życiu i w pracy

Książka oparta o bogate, szesnastoletnie doświadczenie Jacka Collisa, który przez te lata wielokrotnie głosił wykłady o motywacji oraz o tym, by firmy poprzez swoje działania coraz to bardziej rozwijały się i nie stały w miejscu.


Jeffrey A. Miller
Niespokojna organizacja. Dlaczego inteligentne firmy robią głupie rzeczy

Książka zawiera praktyczne wskazania, które mogą pomóc osiągnąć swoje cele w niespokojnym czasie. Potrzebna jest wiedza by skutecznie walczyć z lękiem oraz odpowiednio motywować i rozwijać talenty pracowników.


Harvard Business School Press
Podejmowanie decyzji

      Podejmowanie decyzji jest tematem ciągle obecnym w życiu człowieka. Dla osób będących dodatkowo na stanowisku kierowniczym w wysokim stopniu wiele spraw zależy od zdolności menedżera do skutecznego i szybkiego podejmowania dobrych i adekwatnych decyzji.


Harvard Business School Press
Podejmowanie właściwych decyzji

     Błędne decyzje mogą doprowadzić do upadku zarówno naszą karierę zawodową jak i nawet całą firmę. Dlatego o tym, jak ważne jest podejmowanie właściwych decyzji myślę, że nie trzeba raczej przekonywać nikogo.


Harvard Business School Press
Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych

Publikacja o procesie formowania odporności jakie na takich osobach mogą wywierać różne kryzysowe sytuacje, o umiejętności bycia w toksycznych warunkach o przywództwie w strefie walki.Harvard Business School Press
Zarządzanie w warunkach niepewności

      Dziś kiedy konkurencja często jest coraz to mocniejsza same umiejętności zmniejszania kosztów oraz zdolności produkcyjne dobrych produktów niekoniecznie muszą okazać się wystarczające do tego by utrzymać firmę i zapewnić jej rozwój.Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com