test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Forma plannera papierowy czy komputerowy?

      Dobrze jest skorzystać z jednej z dwóch form albo planner papierowy, który możemy zabrać ze sobą również w teren i mieć do niego stały dostęp, lub też program komputerowy do planowania zadań. 

     Wszystko zależy od specyfiki pracy jaką wykonujemy. Gdy w większość czasu naszej pracy komputer jest włączony to warto skorzystać z komputerowego plannera, gdy jednak nasza praca ma z nim niewiele do czynienia zostaje nam raczej papierowy odpowiednik. Można oczywiście posiłkować się laptopem, lub elektronicznym organizerem.

     My spróbujemy się skupić w następnych artykułach na komputerowym odpowiedniku i go opisać. Jednym z ciekawych rozwiązań, które zeszyt nie rozwiąże jest możliwość przypominania np. 10 minut wcześniej, że kończy się czas, lub też, że trzeba pilnie wykonać coś innego.

Czy zwolennicy papieru są na straconej pozycji?
    Dla zwolenników papierowych rozwiązań mogę powiedzieć tyle, że choć zeszyt nie zadzwoni to jednak możemy w tym przypadku skorzystać z kalendarza w komórce i uzyskać podobny efekt ustawiając przypomnienia w danym dniu i o danej godzinie z informacja co trzeba zrobić. Nie jest więc tak źle i nie musimy wozić komputera ze sobą. Możliwe jest też trzecie rozwiązanie, zainstalowanie oprogramowania pomocnego w zarządzaniu zadań do swojego telefonu ale o tym może innym razem...

Ciekawe produkty

Biznesplan 24,90 zł
Podobne tematy

Oprogramowanie dla firmy - Program zarządzania zadaniami i czasem
Zarządzanie czasem, sobą

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com