test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Finanse i ekonomia

 
Kupujesz przez Internet? Znudziło Ci się bieganie do banku/na pocztę, by zrobić przelew? Zobacz...


Graham Mott
Księgowość dla nieksięgowych

     Publikacja dedykowana dla wszystkich przedsiębiorców i menedżerów oraz studentów zarządzania i marketingu. Książka pt. "Księgowość dla nieksięgowych" jest podparta wieloma przykładami jest przejrzysta i logiczna. Jej autor to biegły księgowy i główny wykładowca na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii.


Wojciech Sawicki
Analiza kredytu, czyli - jak się nie dać oszukać!

Książka ta jest informacją dla nieświadomych Polaków i próbą powstrzymania ich od tracenia nonsensownie swoich pieniędzy.


Marek Lipiński
Bezpieczeństwo własne i majątku

Gdy nasze finanse, firma znajduje się w znakomitej pozycji, generuje pokaźny zysk i wszystko wydaje się być poukładane wtedy warto zadbać o to by któregoś dnia nie runęło to jak domino. Pomimo dobrej sytuacji w życiu zdarzają się niestety krachy, oraz zdarzenia,  których niekiedy nie jesteśmy w stanie przewidzieć a mogą one dotkliwie zrujnować tę sielankę.


Tomasz Bulzacki
Dotacje z Unii Europejskiej

Publikacja dedykowana firmą, które chcą zdobyć dotacje unijne i z ich pomocą finansować rozwój, swoją działalność, zakupy czy też usługi. Ponieważ uzyskanie takich dotacji nie jest proste książka ta podjęła wyzwanie


Piotr Rybicki
Finanse dla niefinansistów

   Publikacja przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o finansach zanim będzie za późno. Książka zawiera informacje dotyczące amortyzacji, zaciągania i zarządzania długiem...


Harvard Business School Press
Finanse w biznesie. Osobisty mentor

Dzięki wykorzystaniu metod opisanych w tej książce łatwiej i efektywniej można planować i podejmować decyzje. Takie tematy jak rachunek zysków i strat, bilans, sprawozdanie z przepływu pieniądza, czy też wskaźniki rentowności, operacyjności, płynności czy też wspomagania finansowego są przybliżone w niniejsze książce.


Sylvia S. Lim
Jak kontrolować swoje finanse

    Regularna kontrola finansów jest bardzo wskazana, gdyż nawet gdybyśmy zarabiali kilka średnich krajowych to w przypadku braku kontroli wydatków i to może się okazać zbyt mało.


Marek Lipiński
Skuteczne oszczędzanie

Gospodarowanie pieniędzmi jest jednym z kluczowych czynników, który waży o tym, czy będziemy wiedli życie finansowe pełne nie do udźwignięcia ciężarów abonamentowych, które z łatwością mogą wyzerować niejedną wielką pensję.


Kamila Wilczyńska
Spacerkiem z ekonomią

      Książka "Spacerkiem z ekonomią" opowiada o tym jak dobrze jest gospodarować zasobami w różnych miejscach np. w pracy, w domu, w przedsiębiorstwie jak również w szerszym zakresie również w urzędzie w całym mieście całym narodzie.....Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com