test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Misja w firmie

Co może dać bezinteresowność w firmie?

    Jakiś czas temu natknąłem się na dość ciekawy wątek dotyczący prowadzenia firmy a mianowicie misja naszej działalności.
Sprawa jest na tyle warta rozważenia, że zdecydowałem się na napisanie osobnego artykułu dla tego tematu. Myślę, że każdy z nas widział już na niektórych produktach napisy, że kupując to czy to wspierasz cele charytatywne, na potrzeby ludzi biednych, chorych itp. Myślę, że jedną z głównych zalet takiej akcji jest nie tyle reklama, lecz to, że mamy poczucie, że prowadząc działania w naszej firmie wspieramy ludzi potrzebujących.

Jest to czasami paradoksalnie bardziej potrzebne nam niż nawet tym ludziom, którym pomożemy. Tak na prawdę to my otrzymujemy znacznie więcej niż sami dajemy. Zgadzam się z twierdzeniem, że dając ze szczerego serca otrzymujemy znacznie więcej niż sami daliśmy - odczułem to sam na własnej skórze. Poza tym kiedy tracimy werwę i chęć do pracy to możemy pomyśleć o ludziach, którym pomagamy, że doprowadzę to działanie do końca choćby z tego powodu, żeby im pomóc.
Misja firmy jest bezinteresownym działaniem w firmie na rzecz potrzebującym, choć można być pewnym, że według znanego porzekadła: "zło zostaje i smuci, dobro do Ciebie powróci" na pewno na tym nie stracimy.

Ciekawe produkty

Efekt lojalności. Ukryta siła rozwojowa Twojej firmy 67,00 zł

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com