test
kredyt


Biznes i inwestycje
Konto bankowe i kredyt
Oprogramowanie dla firmy

Czy muszę mieć firmę by zarabiać dużo?

     Duże zarobki są często niedoścignionym marzeniem wielu osób. Oczywiste jest to, że na etacie ciężko jest zarabiać miesięcznie większą sumę pieniędzy. Czy jednak trzeba mieć firmę by dużo zarabiać? Spróbujemy naświetlić problem.


Nie każdy chce być właścicielem biznesu

      Nie każdemu odpowiada zarządzanie swoim biznesem. Niejeden jednak chciałby zarabiać coraz więcej. Niestety w pracy etatowej ciężko jest zwiększyć zysk ponad pewien pułap choć jest to możliwe w przypadku zarabiania opartego na dodatkowej prowizji.

Niemniej jednak generalnie praca etatowa rozliczana na godziny ma swoje ograniczenia. Tym ograniczeniem jest czas jaki posiadamy. Nie możemy przecież pracować 24 godziny na dobę. Z reguły będzie to 8-12 godzin. W niektórych przypadkach da się oddzielić zarabianie od godzin pracy. Tak będzie w biznesie, w pracy na prowizji oraz w inwestycjach.
Nie każdy zatem musi być właścicielem biznesu, by zarabiać więcej. Dla pracowników etatowych mogą to być inwestycje najlepiej oparte na przepływie pieniężnym.
Można też odłożyć trochę gotówki i spróbować inwestować w różne obiekty pod wynajem. Jeśli chodzi o wynajem np. mieszkań to można posiłkować się kredytem, którego spłacać będą wynajmujący od nas ludzie.
W tym przypadku by działać legalnie nie musimy wcale mieć działalności gospodarczej. Podatek roczny rozliczamy na podstawie formularza, który uwzględnia dochód z wynajmu.

Podobne tematy

Zyski przychodzą i odchodzą
Zysk dwa końce ma - czyli jak zarobić więcej nie zwiększając przycho
Chcesz działać charytatywnie? Zdobądź zyski pasywne.
Bezpieczeństwo pracy - czy da się go uzyskać?
Sposoby pozyskiwania środków na biznes/inwestycje
Co zyskam grając w grę Cashflow 101
Na ile lat brać kredyt i jaką najniższą ratę mogę uzyskać przy okreś

Różne
Literatura biznesowa
lokaty | konta oszczędnościowe | kredyty hipoteczne | kredyty gotówkowe |
lokaty strukturyzowane | lokaty bankowe
copyright © www.i-kredyt.com